Müşteri yorumlarımız


İzmir-istanbul  ali gümüş

İzmirden’den İstanbul  Bakırköye’e ev taşıması gerçekleştirdim, anlaştığımız tam zamanda kapının önüne geldiler, çoğu paketlenmiş olan eşyalarımızı büyük bir özenle ve hızla kamyona yerleştirdiler. Aynı günün akşamında Bakırköy’deki büyük yoğunluğa rağmen yine iyi bir saatte yeni evimize geldiler. Evin konumu gereği yokuş çıkılması zorunluluğuna rağmen gayet büyük bir anlayışla beraber bütün eşyalarımızı sapa sağlam bir şekilde hızlı bir şekilde yeni eve taşıdılar. Fiyat-fayda dengesi konusunda kesinlikle tercih etmelisiniz, yüksek olmayan fiyatlarda yüksek kalite bir hizmet alabilirsiniz.

-istanbul içi taşıma  sebahat  taşçı

bostancı  kadıköy arası ev taşıttım .Gayet güler yüzlü bir ekip, sabah erken saatte gelip birkaç saatte taşınma işlemini bitirdiler. Fiyat ve hizmet başarılı kesinlikle tavsiye ederim.

Firmayı-İstanbul bursa arası taşıma için kullandım. Eşyalarım firmanın elinde olmayan bir araç arızası sebebiyle 1 gün geç teslim edildi. Bunun dışında herhangi bir problem olmadı. Çalışanlar gayet saygılı ve işini bilen insanlardı. Bu şirketi herkese öneririm.bir günkü gecikmeden dolayı otel masraflar mı hiç itiraz etmeden  karşıladılar gerçekten buda onların kurumsal oldugunu gösteriyor

-istanbul marmaris  Şekerpare ailesi adına

Sayın ilgili,

Üsküdar’dan Marmaris’e Taşınmak için kullandığımız firmanızın hizmetinden, özellikle Murat ustanın çaba ve emeğinden çok memnun kaldık. İşinizi bu denli ciddiyet ve özenle yaptığınız için teşekkür ederiz. Herkese tavsiye edeceğiz.

Başak Şekerpare


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Şehirler arası nakliyat Şehirler arası nakliyat ofis taşıma İstanbul evden eve nakliyat Şehirler arası nakliyat ofis taşıma firmaları istanbul izmir parça eşya taşıma ofis taşıma firmaları üsküdar evden eve nakliyat