İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat


İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat

     Deneyimli kadromuz, yıllarca İzmir ve İstanbul illerinde nakliye hizmetinize sunulmaktadır. Biz kim miyiz? Nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen Avrupa Nakliyat firması.

Peki, bizi bu denli çok tercih edilir kılan özelliklerimiz neler? İlk olarak Avrupa Nakliyar firması komisyon kabul etmeyen bir firmadır. Rakip diğer firmalarımızın aksine, bizim her müşterimiz eşit ölçüde aynı kalitede hizmeti hak etmektedir. Firmamız da nakliye hizmetini alan tüm müşterilerimizin parça eşyaları ucuz pahalı standartı gözetilmeksizin, sigorta güvencesi altındadır.

Avrupa Nakliyat firması bünyesindeki araçların çoğu sıfır araçlar olup, aylık bakımları düzenli yapılmaktadır. Tüm araçlarımızda nakliye asansörü mevcuttur. Gereksin yada gerekmesin, bütün nakliye işlemlerimizde bu asansörler eşlik eder. Firmamız bünyesinde bulunan şöför personelimiz ortalama 10 yıllık sürücü deneyimine sahiptir. Ayrıca, İzmir İstanbul gibi uzun mesafe yolculuklarına da alışık durumdadır. Avrupa Nakliyat müşterilerine tüm bu hizmetleri standart fiyatlar üzerinden sunmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Şehirler arası nakliyat Şehirler arası nakliyat ofis taşıma İstanbul evden eve nakliyat Şehirler arası nakliyat ofis taşıma firmaları istanbul izmir parça eşya taşıma ofis taşıma firmaları üsküdar evden eve nakliyat