Asansörlü taşımacılık


Asansörlü taşımacılık

Avrupa Nakliyat firması olarak, asansörlü paket eşya taşıma konusunda bir numarayız. Asansörlü sisteme yüklenerek, nakliye aracına sevk edilen paket eşyalar, asansör çehresine yerleştirilen köpük levhalar ile güven içerisinde taşınmaktadır
Bu sayesinde ihtimal asansör sarsıntı geçirse dahi, eşyalarınıza gelen dalgalar, köpük levhalar tarafından korunup, çarpmaya dayalı hasar görmesinin önüne geçilmekte.
Avrupa Nakliyat firması, asansörlü taşıma sisteminde, paketlemeden sorumlu personele özel eğitim vererek, asansöre yüklenecek paket eşyaların ebat hacim oranları göz önüne alınarak, kontrol edilir. Böylece, hacmi küçük ağırlığı büyük olan bir eşya, hacmi bu eşyaya paralel ikincil bir eşyanın üzerine gelmez.
Avrupa Nakliyat firması olarak, asansörlü taşıma konusunda bu denli hassas çalışan firmamızı bir de, nakliye konusunda düşünün. Henüz nakliye için yola çıkmamış paket eşyaları böylesine hassas nakliye aracına sevk eden bir firma, sizce nakliyat konusunda titizlikten uzak davranabilir mi? Yıllara dayanan kaliteli gemişimiz ve nakliye konusunda aldığımız onlarca referans ile biz işimizi iyi yapıyoruz. Nakliye konusunda, asansörlü taşıma sistemine kadar bize güvenebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Şehirler arası nakliyat Şehirler arası nakliyat ofis taşıma İstanbul evden eve nakliyat Şehirler arası nakliyat ofis taşıma firmaları istanbul izmir parça eşya taşıma ofis taşıma firmaları üsküdar evden eve nakliyat