istanbul izmir arası ev taşıma fiyatları


istanbul izmir arası ev taşıma fiyatlarını araştırırken bir cok farklı fiyatla  karşılaşacaksınız . bu fiyat farklılıkları kalitenin ve  hizmetin de farklılık gösterdiğini sizin firma tercihlerinizde etkili olduğunu  göreceksiniz. en düşük  İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmeti parça nakliye bazında verilir. bu parça eşya sadece bir beyaz eşya veya bir takım koltuk olur. Bu ücret alınan ilçenin uzaklık veya yakınlık derecesine göre fiyat verilir. örneğin İstanbul Beylikdüzün’den  İzmir   Çeşmeye bir parça eşya göndermek  gibi.

İzmir  İstanbul arası 1+1 ,2+1,3+1 veya ev eşyası dubleks veya tripleks   daire olabilir . fiyat verilirken eşya miktarı ve kat durumu önemli bir  etkendir.

kısaca:     İzmir İstanbul arası ev taşıma  fiyatlarımız

aynı zamanda  :İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları

1+1  bekar  eşya fiyatlarımız 1400

2+1   daire fiyatlarımız : 2000

3+1 daire fiyatlarımız :2600 tl

dublexs veya triblexs daireleri için telefonla bilgi alabilirsiniz. dilerseniz ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

not: detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetimizle iletişime geçebilirsiniz. yukarıdaki fiyatlar   1. kat ve 2. kat olarak hesaplanarak fiyat verilmiştir..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama Şehirler arası nakliyat Şehirler arası nakliyat ofis taşıma İstanbul evden eve nakliyat Şehirler arası nakliyat ofis taşıma firmaları istanbul izmir parça eşya taşıma ofis taşıma firmaları üsküdar evden eve nakliyat