parça eşya taşıma hizmetleri

parça eşya taşıma 

    Her birey gibi siz de, İstanbul ve İzmir illeri arasında eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını istiyor, ancak gözünüz kapalı belki de bin bir zorluk çekerek aldığınız parça eşyalarınızı emanet edecek sağlam bir firma bulamıyor musunuz?  Biz, Avrupa Nakliyat, firması olarak yılların verdiği öz güven ile parça eşya taşıma konusunda kendimize çok güveniyoruz.

. Firmamız, kurulduğu yıllardan bugüne gerek parça eşyaların araçlara yerleştirimi olsun gerek yol güzergahında ustalaşmış şöförlerin uzmanlaştırılması olsun, pek çok alanda, müşterilerimize en iyisini sunmak için, kendini yenileyen bir firma olma özelliğindedir.

İstanbul , İzmir gibi büyük illerde yolculuk yapacak şöför ve eşya paketlemeden sorumlu personelimizi büyük bir titizlik ile seçiyor, personelimize eşya taşımanın en kritik detaylarını öğretiyoruz.

Eşyalarınız, modern Amerikan paketleme tekniğine göre paketleniyor. Böylelikle, İzmir İstanbul illerinde yapılan olası nakliyatlarda, bozuk yollardan minumum ölçüde etkilenip, minumum ölçüde sarsıntıya maruz kalıyorlar. Amerikan paketleme sistemini, Türkiye’de yürüten tek firma olmanın verdiği gurur ile, parça eşya taşıma konusunda bize eşyalarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Biliyoruz, bunu demek bir firma için çok kolay ancak müşteri için bir hayli zor, o halde bize referans olan onlarca markayı inceleyin. Biz, Avrupa Nakliyat firması olarak, yaptığımız her işte yeni referans kaynakları doğurduk   .Ofis taşıma